Astroloji

Astroloji Forumu


GÖRSEL EKRAN - GÖRSEL DURUŞ

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

GÖRSEL EKRAN - GÖRSEL DURUŞ

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ocak 12, 2016 2:42 am

GÖRSEL EKRAN - GÖRSEL DURUŞ
 
Kendinizi hayali olarak 3 metre geriden seyretmeye verilen ada deriz. Bu şekilde imge yapmak bizi bedenimizden soyutlar. Akli melekelerimizi yükseltir. Bir çok stres ve gerginlik kalkar. Huzur hasıl olur. Ego burada etkisini azaltır.
 
Görsel ekran bizi ikinci boyuta indirger. Burada olan enerji madde katında olan enerjiden çok fazladır. İkinci boyut halinde iken düşüncelerimiz hayallerimiz bu katta şekillenir madde katına iletilir.Düşünceleriniz hayalleriniz daha çabuk gerçekleşir.
 
Görsel ekran kullanır iken aklınızda olan isteklerinizi düşünün. İmge yapın. Örneğin bir alacağınız var ama sorun yaşıyorsunuz. Burada kendinizi 3 metre geriden seyrederken, alacaklı olduğunuz kişiden paranızı yada malınızı alırken imge  yaparsanız kısa zamanda o alacağınızı nasıl aldığınıza kendiniz bile hayrete düşersiniz!
 
Sevdiğiniz kişiyi yine bu görsel ekranda imge yaparsanız, kısa zaman içerisinde bu imgeniz yerine gelecektir.
 
Bunu İmge çalışmalarını  nasıl yaparım!
 
3 metre öteden kendinizi imge ile seyretmeye başlayın. 5 dakika kadar. Sonra kendinizi görüşmek istediğiniz kişi ile imgeleyin. Bu görüşmenin nasıl olmasını istiyorsanız o şekilde imgenizi oluşturup görsel ekrana aktarın. Hatta sesler oluşturun zihninizde. Hareketler sesler görüntüler. Bu şekilde yapacağınız bir 15 dakikalık imge sizi istenilene hızlı bir şekilde ulaştıracaktır.
 
Görsel ekranda zaman yoktur. Gelecek kavramı da yoktur. Her şey şimdi de yaşanmaktadır.

    Forum Saati C.tesi Ara. 15, 2018 10:52 pm