Astroloji

Astroloji Forumu


Hangi Ülkeler Neler Yapacak, Başlarına Neler Gelecek?

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Hangi Ülkeler Neler Yapacak, Başlarına Neler Gelecek?

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ocak 12, 2016 2:44 am

Hangi Ülkeler Neler Yapacak, Başlarına Neler Gelecek?

Gerçekten Kuran herkesi anlatır. Kurana aslında hangi hesap sistemi ile bakarsanız bakınız sizi yanlışa iletmez. Sadece kasıtlı olanların dışında! Kuran kıyamete kadar olacak her şeyi vermiştir. Madem verdi, tüm ilimsel metotlarda muhakkak olmalıdır. Kurana inandım deyiverip sonra Kuranın hükümlerini hiçe saymak ise Allahın onları yalnız bırakması ile neticelenir!

Bakınız Google çeviriye giriniz ve ABD yazınız. Arapçası şu şekilde çıkacaktır:

الولايات المتحدة
Son harf he harfidir. Te değil. Şimdi ebced ile hesaplarsak 967 sayısı karşımıza çıkar. Bu sayı aklımızda dursun.

Bakara Suresi 12. Ayete gidelim.

أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِن لاَّ يَشْعُرُونَ
E lâ innehum humul mufsidûne ve lâkin lâ yeş’urûn(yeş’urûne).
Gerçekten onlar, fesat çıkaranlar, onlar değil mi? Ve lâkin farkında değiller.
Kim farkında değil? El mufsidûne ve lâkin lâ yeş’urûne. Bu kısmı da toplayınız. Ve yukarıdaki ABD ismi sayısı ile toplayınız. 2011 eder!

2011 senesinde neler oldu. Araplara özgürlük. İsyanlar. Ölenler. Toprakları mezbahaya dönenler. Fitili ateşleyenler kim. Ortadoğu da nizamı sağlamak isteyenler. Ayet farkında değiller diyor! Gerçekten Araba özgürlük naraları atanlar buradaki Ayete baktıklarında bu sonuca da şahit olduklarında eğer artık yine görüşlerinde ısrar ediliyorsa Onlar Kurana inanmıyorlar sonucu ortaya çıkar. Amerika'nın bu sözde nizamı sağlamak istediği Ayette bu hesap sistemi ile açıkça bellidir.

Atlantis? Daha önce buzullara karıştı İşgal ettiği topraklar bir yana, kendilerinden eser kalmadı. Sadece yer altı bilgileri dışında? Ne zaman Kudüs işgal edildi Hıristiyanlar tarafından o zaman saklı bir takım bilgiler tapınak şövalyeleri adında örgütlendiler! Tek göz misalini genelde Mısır piramitlerinden verirler. Halbuki tek göz Hawai okyanus tanrısı Kanaloa'nın simgesidir. Kanaloa ile ilgili yazımızı takip edenler bilirler. Okumayanlar sayfamızdan bulup okuyabilirler. Nereden geldik kanalo yazısına diye takılmayalım. Sırda burada!

Kamer 19. Ayet ne diyor:
إِنَّا أَرْسَلْنَا عَلَيْهِمْ رِيحًا صَرْصَرًا فِي يَوْمِ نَحْسٍ مُّسْتَمِرٍّ
İnnâ erselnâ aleyhim rîhan sarsaren fî yevmi nahsin mustemirr(mustemirrin).
Muhakkak ki Biz, onların üzerine uğursuzluğu (felâketleri), gün boyu devam eden sarsaran rüzgârı (çok şiddetli, uğultulu ve çok soğuk bir kasırga) gönderdik.
Buradaki Ayette çok zaman limiti vardır. Ama özellikle Amerika için donma vakitleri "Atlantis gibi" görünen 2 net tarih vardır. Birisi 2013 diğeri de 2025!

Ayet burada Amerikan'ın donacağını anlatıyor. Buzul çağı ile yok edileceğini.

ABD ismi sayısı ebced ile 967 idi. Ayetteki şu kelimelerin ebced değeri ile bir araya getirirseniz "aleyhim rîhan sarsaren fî yevmi" 2013 eder. Yine ABD sayısını kullanarak Ayetin içerisinde 2025-2023 senesi de bulunur.

Ayetler üzerinde gerçekten çalışma ile çok detay bulunur.

    Forum Saati C.tesi Ara. 15, 2018 9:43 pm