Astroloji

Astroloji Forumu


Gezegenler toz duman

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Gezegenler toz duman

Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Ocak 13, 2016 1:51 am

Gezegenler toz duman
Gökyüzünde öyle görevler var, öğrenilmeyi bekliyor. Kainatta hiçbir zerre boş değildir. İnsana küçük kainat denmesi sırrını belki kavramakta zorlanıyoruz. Madde aleminin katılığı ve ağır oluşu fiziki bedende olan insanı yoruyor, zorluyor. Sınırlar olmadığı halde akılda sınırlar oluşturuyor ve bu yapay sınırları ile kendini sonsuzluktan mahrum ediyor. Kainat insana hizmeti ise akla şok. Bakınız…
Koç 16 derecede bir gezegen oluşunu üçtür veriyorum. Zira bir derecenin diğer derecelerle ve Esmalarla çoklu ilişkisi var. Uranüs Koç 16 derecede manyetik şifa etkisini anlattıktan sonra ticaretle de bağlantısını açıkladım. Şimdi Uranüs değil herhangi bir gezegenin bu derecede oluşu ile ‘ALİ’ Esması zikrolunması Durugörü kanallarını açar. İza Vakıa suresi 75. ayet ne diyor. ‘Yıldızların mevkisine yemin ederim’.
Fazla söze gerek yok. Yıldızların mevkisi biz dünya insanınca burç dereceleridir. Uranüs Koç burcu 16 derecede ve bu yerleşim devam ettiği sürece ‘ALİ’ Esmasını okumak Durugörü kanallarını açacaktır. 

    Forum Saati C.tesi Ara. 15, 2018 9:43 pm