Astroloji

Astroloji Forumu


İlişki Astrolojisi

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

İlişki Astrolojisi

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Ocak 14, 2016 10:33 am

İsimlerin astroloji haritasında karşılaşma noktaları
Arap noktaları bugün bilinen en tesirli yorumlardır. Orada şans, evlilik gibi noktalar astroloji haritalarında belirtilirler. Bu noktalar üzerinden geçen her gezegene göre noktalarda canlanma veya engeller oluşur. Ay, Venüs, Jüpiter, Güneş genelde ılımlı iken diğer gezegenler negatif etki vermeleri mümkündür. Konumuz ise kişi isimleri noktaları astroloji haritalarında nasıl yer aldığıdır.
Aynı Arap noktalarında olduğu gibi isimlerin noktaları üzerinden bir gezegen geçişi kişilerin karşılaşmalarını ve ilişkilerini tetikler. Zararlı bir gezegen yerleşimi ilişkilerin bozulmasına neden olabilirken olumlular ise ilişkileri güzelleştirir. Sinastri harita (eşleşme) yorumları böylece daha sağlıklı yapılabilir. İsteyenler bu hizmetten yararlanabilirler.
Bu noktaların Esmalarla olan durumu var mıdır?
Vardır. Mahmut ismi ve Fettah isminin bir astroloji haritasında yeri Aslan burcu 14 derecedir. Bu derece etkileri (simyacı astroloji yorumları) Esma okunduğunda uyanır. Kişinin hayatına yansır. Aslan 14 dereceden hayırlı bir gezegen geçişinde bu Esmayı okumak daha etkili olacaktır. Anında tesir edecektir. Normal insan isimleri de bu şekildedir.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:43 am