Astroloji

Astroloji Forumu


Yüksek gizemlerin anahtarı

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Yüksek gizemlerin anahtarı

Mesaj tarafından Admin Bir Ptsi Ocak 18, 2016 4:19 am

Yüksek gizemlerin anahtarı
Astroloji haritaları bizlere yol gösterebilir. Ama bu yol hedef değil sadece araçtır. Bilinmeyene yelken açmak zor olmasa gerektir. Mutlak çevrede bunları gösteren izler mevcuttur. Astroloji haritasında bunlardan birisi Esma ve anatomi ilmidir. Örneğin göğün etkisine maruz kalmak yerine onu etki altına almakta var. Nasıl?


Akrep 12 derecede bir gezegen oluşu anatomi ilminde gizemlerin anahtarının dil kaslarında olduğunu gösterir. Haritasında böyle bir yerleşimi olan kişi günde yarım saat kadar hislerini dile gömer buna günlük devam ederse bir telefonun mesaj alması gibi ona ilham ve ilimlerin anahtarı açılacaktır.  Esmaları ise ayrıdır. Esmaların yardımı ile yine Akrep 12 derece aynı şekilde uyarılmış olur. Davut veya Süleyman yıldızı denen sembollerin amacından birisi budur. Gerek bir gezegen hedef alınır veya kişi ünvanı (ismi) ve buna göre derecelendirilme yapılarak yıldızın gerekli yerlerine lazım olan sayı-harf vesaire eklenir. Aynı olay ayn-sin-kaf harflerinin akrep 12 derecede bu gizemli sırların anahtarı vardır. Bu 3 harf metodik şekilde yıldızın içine işlenebilirse kişi ilhama açılacaktır. Harflerin bitişik olması bir etki meydana getirmez. Ayrılmaları gerekir.
Bu durum sadece Akrep 12 dereceye mahsus değildir. Herhangi bir gezegen yerleşimi içinde Esma, sayı ve harfler tayin edilebilir. İlgili olanlar bu tür metotları öğrenebilirler.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:44 am