Astroloji

Astroloji Forumu


Frekansların İyileştirme Enerjisi

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Frekansların İyileştirme Enerjisi

Mesaj tarafından Admin Bir Ptsi Ocak 18, 2016 8:26 pm

Frekansların İyileştirme Enerjisi
Frekansların keşfinden 100 sene sonra bu bilgiler ülkemizde de etkileri kabul edilmeye başlandı. Keşfedilme ile uyduruk işlerde kendini hızlı şekilde gösteriyor.  İnsanlar hangi hertz frekans ne işe yarar daha henüz bilmemektedir. Bu bilinmeme ile birlikte bilgi kirliliği başlamış oldu. Bir net sitesinde Rahim Allah Esmaları 14 hertz eder denmektedir. O 14 hertzin ise kabakulağa iyi geldiğini bu Esmaların okunması ile tedavi olacağını…
Merak ettim. Bu bilgiyi demesi için önce 14 hertzin kabakulağa iyi geldiğini açıklayan bir bilim adamı yok. Verdiği Esmalar ise 14 hertz etmiyor. Eğer 14 hertz ediyorsa o Esmalar okunduğunda kişi yarı hipnotik duruma geçer. Meditasyon geçidi dediğimiz yakaza haline benzer durumdur bu. Bakalım 14 hertz bilimsel açıklamalarında hangi hastalık tedavileri vardır:
 
Odaklanma.
Konsantre
Zeka geliştirme.
Meditasyon geçidi.
İmgeleme
Gevşeme
Canlılık
Egzama
 
Verdiği Esmalar okunduğunda bu bilimsel açıklamaların hiç biri gerçekelşmeyecektir. Nedeni sie o Esmaların frekans değeri bu değildir. Hangi mantıkla bu hazırlanmış bilinmez. Öncelikle hangi hastalıkların hangi hertzlere ait olduğunu bilmesi gerekir. Ne var ki buda yok… hangi frekans hangi hastalığa yarar bilmiyor.
 

Bu bilgi kirliliğine karşı Rife Frekanslarını buradan müsait oldukça vereceğim. Denilen frekanslar ne işe yarar biliniz.  

    Forum Saati Çarş. Ağus. 15, 2018 9:03 am