Astroloji

Astroloji Forumu


Astroloji de evlilik yaşı belirleme

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Astroloji de evlilik yaşı belirleme

Mesaj tarafından Admin Bir Perş. Şub. 04, 2016 6:21 am

Astroloji de evlilik yaşı belirleme
Birinci Eş İkinci Eş ve Üçüncü Eşler Astroloji Doğum Haritasında
Astroloji haritalarında yedinci ev ilk evlilikle, ikinci ev ikinci evlilikle, dokuzuncu ev üçüncü evlilikle ilişkilidir. İlk evlilik için yedinci eve bakılır. İkinci evlilik ikinci eve ve üçüncü evlilik için ise dokuzuncu eve bakılır.
İlk yapılması gereken evlerde gezegenlerin varlığıdır. Buna göre yedinci evde Ay varsa ve bir başka gezegenden açı almıyor ise bu 32 yaşında bir evlilik fırsatı doğabileceğine işaret edebilir. Eğer ay burada açı alıyorsa o vakit açı veren gezegenin olumlu olumsuz açılarına göre yaş ve evlilik durumlarının mahiyeti analiz edilir. Ay Merkür ile açı alıyorsa bu olumlu açı olsun bu 21 ve 40 yaşlarını gösterir. Olumsuz etkilenmesi burada o yaşlarda sorunları gösterir. Olumlu ise bu talih ve mutluluk demektir. Eğer Ay Satürn ile olumlu açı alıyorsa 20 ve 33 yaşları demektir. Olumlu görünümde iseler o yaşlarda evlilik işleri hayırla sonuçlanabilir.
Burada sistem kaçıncı evlilik için bakılıyorsa o evlere ve o evlerdeki gezegen yerleşimlerine göre durum analiz edilir. Yaş belirlenir. Transit gezegenlerin bağlı evlerden geçişi aynı sonuçları verir. 

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:56 am