Astroloji

Astroloji Forumu


Murat İsmi Koç Burcu

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Murat İsmi Koç Burcu

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Şub. 05, 2016 3:50 am

Murat İsmi Koç Burcu
Siz uyumluluk­la saldırganlığın ilginç bir karışı­mısınız. Bazen kuzu gibi yumu­şak, bazen kurt gibi çılgınsınız. Aşkta ateşli ve içgüdüsel, karşı cinsi çok çekici bulan, sevgilerin­de cömert birisiniz. Herhalde fizik­sel hareketlerin sanatsal formla­rına, baleye, buz patenine, büyük ilgi duyuyor, belki jimnastiği de seviyorsunuz.
Hediye vermekte cömertsiniz. Paranızı harcamakta, bahşiş bırak­makta da öyle. O kadar açık yürek­li ve yardımseversiniz, o kadar ko­lay acıyorsunuz ki, parasal veya başka türlü her yardım çağrısına hemen koşuyorsunuz. Bu huyları­nız elbette sizi çok sevilen bir in­san yapıyor.
Sizde flört dönemi uzun sür­mez karşı cinse kendinizi o kadar içten ve topyekûn veriyorsunuz ki, onun da size gelmesinden başka çaresi kalmıyor. Bu tavrınız erken, aceleye getirilmiş bir evliliğe yol açabilir ve siz sonradan, vakit ayı­rıp kişilik farklarınızı düşünmedi­ğiniz için pişmanlık duyabilirsiniz. Çok romantik olduğunuz için ide­alizminiz gözünüzü kamaştırabilir, gerçeklerin taklitlerine kapılabilir­siniz. Kısacası siz aşka aşık bir tipsiniz.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:45 am