Astroloji

Astroloji Forumu


Serap İsmi Boğa Burcu

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Serap İsmi Boğa Burcu

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Şub. 05, 2016 4:07 am

Serap İsmi Boğa Burcu
En büyük zaafınız vurdum duy­mazlık. Ancak felaketler zamanın­da bunun ne büyük nimet olduğu­nu anlıyorsunuz. Para ve dolayı­sıyla onun getirebileceği sevgi, konfor ve güvenlik gibi şeyleri kaybetmekten çok korkuyorsunuz. Disiplininiz, ekonominiz, akıl­lıca yatırımlarınız, sonunda zekâ­nızla birleşince, durumu idare edebileceksiniz.
Hayatta ev, bank arazi, bono, hisse tahvil ve benzeri maddi var­lıklar ne varsa, hemen bütün bu değerlere sahip olup kendinizi tat­min edebileceksiniz. Kin tutmaya eğiliminiz var. Ça­buk öfkeleniyorsunuz. İnatçı ve küskün olabilirsiniz. Akrabalarla aranızda para sorunları çıkmasına, bin çabayla kazandığımız paralar­dan birazını bu yüzden kaybetme­ye hazırlıklı olun.
Siz tedbirsiz insanlara güven­mek ve sizin çıkarlarınızı önde tu­tan kimseleri suçlamak gibi bir eğilim gösteriyorsunuz. Daha siz aile içindeki durumu ve ondan do­ğan mutsuzlukları düzeltmeden, akrabalar nedeniyle para kaybı olacak. Toprakla ilgili konularda çalışırken büyük bir tahmin ulaşa­bilir, hatta bu tür işlerle dinlene­bilirsiniz. Bunlar arasında sürü beslemek, botanik çalışmak, bah­çıvanlık veya çiftçilik yapmak sa­yılabilir. Dertlerinizi kendinize sakla­mak eğilimindesiniz. İçe kapanık, diplomatik ve tedbirli ilişkiler ku­ruyorsunuz. Genelde, iyi, sessiz, düşünceli bir kimsesiniz. Kararlı­sına duygusal baskı altında veya diğer tatsız durumlarda bile çalış­ma temposunu bozmayanlardansınız.
Not: Astro yorumlar msxlabs forumundan alıntıdır. Yorumlar eğlence amaçlıdır.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:48 am