Astroloji

Astroloji Forumu


Hatice İsmi Akrep Burcu

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Hatice İsmi Akrep Burcu

Mesaj tarafından Admin Bir Cuma Şub. 05, 2016 4:07 am

Hatice İsmi Akrep Burcu
Siz herhalde dünyaya mücade­le etmek için gelmiş olmalısınız. Yapınız yalnızlık huyunuz savaş! Hayatta her sorunla tek başınıza karşılaşıyorsunuz. Güvenle ve ye­teneklerinize inanarak mücadele ediyorsunuz. Sık sık, kaçınmak is­tediğiniz şeyi kendiniz yaratıyor­sunuz. Açık sözlü, dobracı, ener­jik, olumlu, çalışkansınız.
Açık sözlülük ve dobracılığınıza rağmen ketum ve muamma do­lu birisiniz. Kendinizi kendiniz bile tam çözemiyorsunuz. Görü­nüşte uyumlu, değişikliğe yatkın gözükseniz bile, sizin dürtüleriniz aslında göründüğünden çok daha derinde. Siz temelde tutucusunuz. Her türlü değişikliğe karşısınız. Hele de bu değişiklikler size başkaları tarafından veya bazı şartlar tara­fından zorla kabul ettirilmeye çalışılıyorsa. Bir fikre kendinizi bağ­ladığınız zaman, militanlık bir tavır­la işe sarılıyorsunuz. Fikrinizi be­nimsetmek için eyleme başvur­maktan sakınca görmezsiniz. Bu­nun gerçekleşmesine katkıda bu­lunacak yeteneklere de sahipsi­niz.
Akrep herhalde tüm burçlar arasında en çok yanlış anlaşılanı­dır. Siz doğarken Ay bu burçta olduğuna göre, başkalarının sizi neden bir türlü anlayamadığını da biliyorsunuz. Siz çabuk kızan, öf­kelenen, öc alan birisiniz. Ahlak il­keleriniz gevşek olabilir ve bunlar çevreden eleştiri alabilir. Tiryaki­lik yapan şeylere karşı da zayıfsı­nız. Özellikle alkol bağımlılığı gö­rülebilir. Ama sizde güçlü bir ira­de, bol enerji, kararlılık var oldu­ğunu unutmayın. Aksi takdirde zevke ve eğlenceye karşı duydu­ğunuz sevgi ve dayanılmaz istek, hem sağlığınızı, hem şöhretinizi kaybetmenize sebep olabilir. Siz­de bu riskin ihtimali çok yüksek. Ay’ın bu burçta bulunması, ölümle ilgili bir işiniz olması ihti­malini arttırıyor… Örneğin, sigor­tacı, polis, itfaiyeci olabilirsiniz. Karşı cinse karşı ilginiz çok ve onların da size ilgisi var. Bu haya­tınızda epey zorluk yaratabilir, hat­ta birden fazla evlilik yapmanız ka­çınılmaz gibi.
Not: Astro yorumlar msxlabs forumundan alıntıdır. Yorumlar eğlence amaçlıdır.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:45 am