Astroloji

Astroloji Forumu


Kabala ile suikast tahminleri

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Kabala ile suikast tahminleri

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Şub. 07, 2016 4:16 pm

İsimler Burçlarda
İsimlerin burçlarda nasıl özellik taşıdığını biliyor muyuz? Yaşamımızda gerçek etkileri nelerdir? Kabala ilmi ile öğrenin…

John Fitzgerald Kennedy Yengeç 16 derece eder. Suikastlar genelde simyacıda Oğlak 25 derece ile alakalıdır. John Fitzgerald Kennedy isminin Oğlak 25 derece göstermesi için Başak 9 derecede yerleşim olması gerekir. Bakınız:
4-16 Yengeç onaltı
6-09 Başak dokuz


Başak ve Yengeç on eder. Oğlak burcu demektir bu. Dereceleri de toplarsak 25 eder. Karşımıza Oğlak 25 derece çıkar. 22 Kasım 1963 suikastında Uranüs Başak dokuz derecede yerleşmiştir. Uranüs dertli olursa Ülkeler Astrolojisinde ayaklanmalar, devrim, protestolar, isyanlar, grevler ve kanunsuzluk gibi anlamlar içerir.

Kabala ile görüldüğü gibi ismin burç derecesi ile Uranüs burç derecesi Oğlak 25 dereceyi gösterdiğinde suikast olayı yaşanmıştır. Göklerin izni olmadan bu suikast başarılı olmazdı. Ne kadar kötü amaçlı hareket eden olursa olsun mutlak Allah sebepleri göz ardı edilmemelidir. Gökler insan yaşantısında etken olsa bile bu düzeni asılda yaratan bellidir. Hesaplamalar yoluyla hayatımızda tedbirler almak haktır. Mutlak olması demek değildir. Başka etkenler olur hayat başka yöne gidebilir.
İsimleriniz doğum haritalarında ne diyor?
İsimleriniz ile transit yorumları hayatınızda neler diyor?
Astroloji yorumlarınız için bizden danışma alın. 

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:46 am