Astroloji

Astroloji Forumu


Astroloji Arap Noktaları

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Astroloji Arap Noktaları

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Şub. 07, 2016 7:20 pm

Astroloji Arap Noktaları

İsminizin, Arap noktaları üzerinde etkileri hiç hafife alınmayacak şekildedir. Zira isimlerin bu noktalar üzerinde etkisi tartışılmaz. Örneklerle biraz inceleyelim. Astroloji haritası açabilenler bunu rahatça analiz edebilirler. Açamayanlar bize sorarak bunu öğrenebilirler. İlk olarak isimleri karşılaştırarak bakalım…
İki ismin evlilik noktası tespitinde ilk önce soruyu soran kişinin haritası çıkartılarak evlilik noktasına bakılır. Örneğin Faruk ve Selin adlarının evlilik noktasına bakarak bilgi sahibi olalım. Faruk haritasında evlilik noktası Akrep 24 olsun. Faruk ve Selin adları Akrep 12 dereceyi gösterir. Eksik olan burada Akrep 24 derecedir.

Bu dereceyi nasıl bulabiliriz?
Akrep 12 olan derecede eksik olan Balık 12 derecedir. Akreb sekizinci burç ve Balık 12 olduğuna göre burç sayıları Akrep 8 Balık 12 eder Akrep 24.
Bunu nasıl elde ettik?

Burçların dizilimi burada hesaplanır. Akrep 8 ve Balık 12 20 eder. Dereceleri de toplarsak 24 eder. Burç ve dereceler ayrı hesaplanır. 20 sayısından burçların 12 sayısını çıkartırsak 8 kalır. Sekizinci burç Akrep’tir. Derecelerin toplamı ise ayrı toplanınca 24 etti. Faruk isminin evlilik noktası derecesini verdi. Balık 12 derecede burada demek oluyor ki olumlu bir gezegen yerleşimi varsa bu kişiler arasında evlilik olur anlamına gelir. Yoksa? O eksik burç derecesine ait Esmalar kişiler arasında yapıcı olurlar.

Bu bilgiler yeni olduğu için iyice hesaplanması gerekir. Akıl karışmamalıdır.
Sadece isim olarak bu evlilik noktası yükselen saate göre hesaplanabilir. Kişiler evlilik ve diğer noktalarını sorarak ücretsiz öğrenebilirler. Burada gerekli olan doğum saati kesin olmasıdır. 

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 11:43 am