Astroloji

Astroloji Forumu


Hatice ismi astroloji evlilik nokt

Paylaş
Admin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Hatice ismi astroloji evlilik nokt

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Mart 27, 2016 12:00 am

Hatice ismi astroloji evlilik noktası
 
Hatice ismi evlilik noktalarından birisi Terazi 7 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların bu burç derecesine gezegen yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir.
 
Tanıtım
MH noktaları isim astroloji bağlantısı ile haritalarda olayların zamanını belirlemedir. Bu bağlantı isim ve anahtar kelime sayısı ile gerçekleşmektedir. Biraz örnekleme yapalım.
 
Hülya ismi evlilik noktalarından birisi İkizler 3 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir.
 
Özlem ismi evlilik noktalarından birisi Aslan 5 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. Evlilik frekansı ise çiftli ses tonudur. 5hz+1hz. Bu frekanslar evliliğinde, evlenmesinde talih getirir.
 
Ayşe ismi evlilik noktalarından birisi Aslan 9 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. Evlilik frekansı ise çiftli ses tonudur.
 

Bunlar isimlere ait olduğu gibi isim soyadları ile de ayrı evlilik noktaları çıkmaktadır. Yine karşı kişi ile olan isimlerin çakışmasında ayrıca evlilik noktaları çıkmaktadır. Bu burç derecelerinde talihli yerleşim olduğunda evlilik için adım atılmaktadır. Böyle bir yerleşim söz konusu değilse o burç derecelerine ait frekanslar ve Esmaları ile bu sağlanabilmektedir. Kişiler burada isimleri ile ilgili burç derecelerini sorarak öğrenebilirler.

    Forum Saati Perş. Ocak 24, 2019 12:25 pm