Astroloji

Astroloji Forumu


Selda ismi astroloji evlilik noktası

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 51
Nerden : Samsun

Selda ismi astroloji evlilik noktası

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Mart 27, 2016 12:01 am

Selda ismi astroloji evlilik noktası

 
Selda ismi evlilik noktalarından birisi İkizler 3 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. 
 
Tanıtım
MH noktaları isim astroloji bağlantısı ile haritalarda olayların zamanını belirlemedir. Bu bağlantı isim ve anahtar kelime sayısı ile gerçekleşmektedir. Biraz örnekleme yapalım. 
 
Hülya ismi evlilik noktalarından birisi İkizler 3 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. 
 
Özlem ismi evlilik noktalarından birisi Aslan 5 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. Evlilik frekansı ise çiftli ses tonudur. 5hz+1hz. Bu frekanslar evliliğinde, evlenmesinde talih getirir. 
 
Ayşe ismi evlilik noktalarından birisi Aslan 9 derecedir. Burada olumlu bir gezegen yerleşimi bu kişiye ait evlilikte huzur, mutluluk ve şans verir. Bekar olanların yerleşiminde mutlu bir evliliğin haberini verir. Evlilik frekansı ise çiftli ses tonudur. 
 
Bunlar isimlere ait olduğu gibi isim soyadları ile de ayrı evlilik noktaları çıkmaktadır. Yine karşı kişi ile olan isimlerin çakışmasında ayrıca evlilik noktaları çıkmaktadır. Bu burç derecelerinde talihli yerleşim olduğunda evlilik için adım atılmaktadır. Böyle bir yerleşim söz konusu değilse o burç derecelerine ait frekanslar ve Esmaları ile bu sağlanabilmektedir. Kişiler burada isimleri ile ilgili burç derecelerini sorarak öğrenebilirler.

    Forum Saati Perş. Kas. 15, 2018 10:02 am