Astroloji

Astroloji Forumu


Altıncı ev yöneticisi

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Altıncı ev yöneticisi

Mesaj tarafından Admin Bir Salı Ara. 22, 2015 2:14 am

Altıncı ev yöneticisi, yedinci ev yöneticisi ile kavuşum veya olumsuz açıları evlilik hayatında sorunları gösterir. Böyle bir yerleşim eşin düşmanca tavırlarını gösterir. Transitler ve eşleşmelerde de yorum aynıdır.
 
Altıncı ve sekizinci ev yöneticileri kavuşum veya olumlu açı alırsa bu maddi yönden yararların göstergesidir. Eğer olumsuz etkileniyorsa sağlık sorunları anlamına gelebilir. Transitler ve eşleşmelerde de yorum aynıdır.
 
Altıncı ve dokuzuncu ev yöneticileri kavuşum yapıyorsa dine karşı bir karakter oluşturabilir. Babanın sağlık sorunları iyi değildir. Seyahatlerde sorunlar olur. İşletmelerde kayıplara karşı böyle bir yerleşimde dikkat etmek gerekir. Olumsuz açılarda aynı yorumu verir.
 
Altıncı ve onuncu ev yöneticilerinin kavuşum yapması veya olumsuz açı alması iş için iyi değildir. Bu eşleşmelerde ve transitlerde görünmesi de aynı yorumu verir.
 
Altıncı ve onbirinci ev yöneticileri kavuşum yapıyorsa aile veya arkadaşlarla olan gerginlikleri gösterir.
 

Altıncı ve onikinci ev yöneticileri kavuşum yapıyorsa iş için kredi alır. Olumsuz etkileniyorsa kredi ve borçlar sorun yapar. Yabancı yerleri seyahatlerde bu kavuşum ve olumlu açılar vardır.
    Forum Saati Çarş. Ağus. 15, 2018 9:04 am