Astroloji

Astroloji Forumu


Evlilikte Numerolojik Hesaplamalar

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 216
Kayıt tarihi : 19/12/15
Yaş : 50
Nerden : Samsun

Evlilikte Numerolojik Hesaplamalar

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 10, 2016 5:07 am

Evlilikte Numerolojik Hesaplamalar
Sadece astroloji haritasına bağlı kalmayın. Yollar gidildiği kadar gider. Bir kapı açıldığında bir başka kapı daha açılmak için her zaman bekler durur.  Yapılması gereken bulunduğu yer ile iştigal halinde olunmasına karşılık hep ötelerde daha nice ilimler vardır.
Evlilik ilişkilerinde yapmamız gereken Terazi 15 derecedir. Bu derece simyacı astrologlara göre evlenmede zorluklar anlamı taşır. Yorumları evet doğru gibi duruyor olsa bile buna etken faktörler vardır. O da kişinin adı ve soyadı ile bu derecede etkileşimdir. Şöyle ki; Terazi 15 derece ile ev kesitleri bakılır. Kaç derecelik açı alınmaktadır. Sekizinci eve olumlu açı aldığını kabul edelim. Sekizinci ev başlangıç derecesi ve Terazi burcunun 15 derecesi kişi ad ve soyadının sayısını veriyorsa BU EVLİLİKTE 8. ev anlamlarında etken olacak demektir.
Terazi 15 ve 8. ev başlangıç örneğin herhangi bir burcun 22 derecesinde olsun. Aradaki 7 sayı orbit açıdır. 15 ve 22 dereceler 37 eder. Kişi ismi soyadı toplamı ile bu sayı aynı ise evlilik ilişkilerini 8. evde ararız. Yine bir eşleşme haritasında dahi bu seçenekler bakılır. Ev kesitleri ve Terazi 15 derece ile açı alan tüm evler bakılır. Yorum yapılır.
Bu sadece Terazi 15 etkileşimi idi. Ya diğer faktörler ve burç dereceleri?
MH astroloji teknikleri

    Forum Saati Çarş. Ağus. 15, 2018 9:04 am